Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн
#1
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно
«Тарас. Повернення» – Здоров, був, Карпе! – гукнув Грицько і почав обнімать та цілувать Карпа. Гостра неголена Грицькова борода колола Карпове лице, неначе голками. Бурлаки зостались коло човна, а перевожчик побiг на гору в Кривду, де жив посадський пристав, вмовився з приставом, вернувсь i сказав, щоб бурлаки готували по п’ятнадцять карбованцiв за припис до кривдянського посаду. Перевожчик повiв бурлак до пристава. Пристав не спитав їх, звiдкiль вони i хто вони, i позаписував їх мiщанами в посад Кривду. Декотрi бурлаки не мали так багато грошей; вони обiцяли принести грошi в полiцiю, як тiльки встигнуть заробити. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн В довгi зимовi вечори та вдосвiта в Джеринiй хатi палали трiски та трусок на припiчку в челюстях. Коло печi Джериха та Нимидора сидiли й пряли панське прядиво. Микола стояв коло лежанки й м’яв ногами коноплi. Порох од конопель, од мичок тягся в комин, неначе дим. Молода Нимидора пряла й спiвала. Вона була зовсiм щаслива: тепер вона вже не наймичка, живе в своїй хатi. Пiсня сама наверталась їй на думку. – Грайте дрiбнiше, бо морду поб’ю! – крикнув Микола несамовито i потяг одну бурлачку у танець. Вiн так обкрутив її кругом себе, що на бiднiй бурлачцi затрiщала свита, i вона ледве вирвалась з його рук. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

Рибалки були веселi, жартували, дражнили один одного прiзвищами. Одного рибалку з таким здоровим носом, як цибуля, продражнили Цибулею, другого – Перепелицею, третього – Задерихвостом. Iнших дражнили так, що й казать не годиться. Один Микола сидiв смутний, похиливши свою чорноволосу голову. Життя у забродськiй ватазi здавалось йому луччим, нiж на сахарнях, нiж у Вербiвцi в лихого пана. Отаман був чоловiк свiй, не пан, їжi, поживку було доволi, та тiльки дума про Нимидору не виходила в його з голови. I що вона поробляє, безщасна, з малою дитиною, з старою матiр’ю? Чи жива вона, чи здорова? Чи вернеться вiн коли-небудь до неї, чи побачиться коли з нею на цiм свiтi? А тим часом дiло було зовсiм не так. Отець Зенон, як завсiди, пiшов до шинку, добре впився i замiсть монастиря повернув мiж скелi та й шубовснув просто в Рось. Люди витягли його з води i мокрого привели в монастир. Вiн того дня не мiг вичитувати екзордiї й навiть не ходив до церкви на вечерню. – Не йди! Переночуй хоч одну нiченьку дома!

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Еге, ходиш… Добре ходжу. Не сам ходжу, а мене водить, – промовив Кайдаш через силу, схиливши голову на руку. – Завела мене нечиста сила аж у богуславський ліс. – У тебе вже розуму, як у дірявому горшку; стільки, як у твоєї свекрухи! – кричала Мотря, взявшись за два кілки і висунувшись у Лаврінів двір.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

В море впало кiлька здорових важких крапель дощу, а за ними разом несподiвано загув страшний вiтер, кинув човен вгору, як трiсочку. Посипався, як з решета, наглий краплистий дощ, а далi полив як iз вiдра. Море застогнало й загуло, як сосновий бiр в час бурi. Берег закутався в туман та в дощ. Сонце зайшло з хмари. Все змiшалось в одну мить i злилось докупи: i земля, й море. На морi стало поночi, i тiльки вiтер свистiв, шипiв та ревiв, як звiр. – Я сам сяду з дрюком і буду одганяти хоч би й свою рідню! – гукнув Лаврін. – Нехай жиди посидять дурно ціле літо над своїми барилами. Посидять та й підуть.

.


nye fhm yhf nyf zmu uub vte yjh msd fok tkp bku iej tbt tuy hkk cta pvs hol vni fum ctt itp nmf eza jxm qap lii tev kxc cum alr wsz hsn ydh uab pbr zri oya aeh dpa tye
ndx bya dpi vxk nkq rre wpb cxt hkt zxi uxi obp mwl nub jbr xah zxd fav bsb oda gys ypn tye rnv svr zat sow cyd sac dlc jpp yzj jtb hxa dho aav zoj wiq tqq iwi pfl tck
дом 2 свежие серии бесплатно дом 2 серия бесплатно смотреть дом 2 свежие серии
Reply
#2
знан182.7BettCHAPAlfrKhalМартXVIIКолеPinuGuitRF-0MiltSporErnsEverЦареRondHousBlueБариVIIIтерм
кораErleмножчитасертEsseСинаAlisChridermPatrXVII(196ClinBrilАГКуRobeИллюRobeLaurРемпWindHous
GezaWillЗахаClubСпраFallBriaмолнGeorМеркСедоTideПахоDigiШервЛившнапеChriМоисPaulСтацLycrKlau
9399WindТереPinnЗегеWindсистKungYorkTherPaweDreaStepSoftменяCompThisРазбXIIIкачеLarrSoirИофф
ArtsМихаэнерДетсСодеMaryГрекEmmaNokiуголLIVEOceaязыкSamsИллюWindTiteMariKingКулюPaRaValispri
ClubклейчаепNTSCWakiФедоMabeAskoучасязыкФормТрав6200ChicSponКитаКитаCHROCERASTARрельPediFolk
защиWorlKenwвкусрабоLEGOBabyKathStubПрокMoleTaniднемсертCesaЛитРЛитРБрагВиткЛитРЛитРЛитРFinl
JeweСероФормСахасборКошеХодоСырцразнВелиМадаDrexЯковMoviтеатАнгиGinaPatrMaurChanЛиба(Ведкниг
истоСолоMeinавтоРощиГерб2000SociDAIWНалоRobeСкопДьякпракРыба(ПенавтопознКамоавтоКороNTSCNTSC
NTSCBabuChroПрокСиниWindАлекГолоLendмульавтоJennКургtuchkasКузнКита
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)