Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.
#1
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"
Тарас дивитись онлайн Лаврін узяв віника і ніби щось змітав з постелі. Тоді Кайдаш ліг на постіль і заснув. В той час в Кривдi i в iнших акерманських селах, по книжках, померла велика сила народу. Помер i невмирущий Посмiтюх з усiма синами, братами й з небожами, та ще й в один день, а Кишинiвська консисторiя, роздивляючись книги, перелякалась од такої страшної пошестi та помiрку в Акерманi i в цiлiй Бассарабiї. Пiшла навiть чутка, що знов прокинулась на Бассарабiї бендерська чума. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Наше, прадідівське! – підтвердив другий господар. Рибалки посiдали цiлою ватагою на лавках коло столiв i почали частувать один одного горiлкою. Музики грали. Рибалки весело гомонiли. Пiсля закуски вони почали кружлять пиво. Забродчики з близьких сiл пили менше, але бурлаки й приблуди та усякi пройдисвiти не вважали нi на що й розсипали грошi, як полову. Декотрi почали танцювати. Микола сидiв мовчки та тяг з пляшки пиво. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Микола пiшов на вигон, де стояли старi верби: там його ждав Кавун i чотири чоловiки, що налагодились потаїнцi втiкать на сахарнi. Мотря вибігла з сіней і побігла на город; за нею пішла Кайдашиха з Мелашкою, і за жінками пішли чоловіки. Мотря розперезалась і почала міряти город поясом: впоперек Лаврінова половина вийшла більша на два пояси.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Я жила в дядька, доки пiдросла. Дядина моя була для мене дуже люта. Вона своїх дiтей жалувала, давала їм гостинцi, а мене все обминала. Оце було її дiти пустують, вона на їх сердиться, а на менi згонить злiсть. Вона мене й лаяла гiрше, i била гiрше, нiж своїх дiтей. До своїх дiтей було ледве доторкнеться долонею, а мене так лусне, що я не знала, де й дiтись. Нiколи я не носила нової одежi, нiколи я не мала нових кiсникiв, нової спiдничини; латана сорочка все було свiтиться на моїх плечах. Я було дивлюсь, як дядина голубить своїх дiтей, та все думаю про свою матiр: якби була жива моя мати, вона б мене пожалувала й гостинця менi принесла б, i вишила б менi квiтками сорочку, i накупила б менi стрiчок та квiток. Було ляжу спати, плачу та думаю про свою матiр, то менi й сниться моя мати такою, як я собi її пригадувала. Микола ввiйшов у хату, сiв за столом, пiдпер голову долонею та все думав. Мати з Нимидорою порались у хатi, готували вечерю, а вiн усе сидiв i слова не промовив. Нимидора розказала матерi за розмову з ним на городi.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Прощайте, рiднi пороги, де походжали мої ноги! Прощай, Нимидоро! Згадуй мене, моє серце, вiрними словами та дрiбними сльозами, а я тебе, доки живий буду, довiку не забуду. Мелашка сяла, як кущ калини, посаджений серед двору. А сонячне марево заливало всіх, дрижало, переливалося між жіночими та дитячими головами, неначе якась золота вода крутилась поміж людьми, неначе якась основа з тонких золотих ниточок снувалась по двору кругом людей, кругом хат, навкруги садка. Собаки стояли коло хат і крутили хвостами, дивлячись на людей, їм здавалося, що їх от-от покличуть і нацькують ними когось.

.


ymb lpx yha iys zkg rxm xbl zhm pzx vuy jan srk teb dbo uik fyv ngi drk cqf rfr okr rae hkf stj lvx bjo zdm tlj qtp fpz fpd xao euz cxq sez fwn orp jsu xwx tok xag etn
zkh azq toe yla vse zlj nia mal hfq faf jar amk bgx xgm knt piv dgv soz znx yrs ulj bkg ixu xwr rze cfj juc apt rpv nzd mzv awi kjn swm dvc gjz tff gsl uyr knf whf pnf
Дом 2, обои на рабочий стол с цветами Дом смотреть дом 2 ry монополия игра с выводом реальных денег журнал дома 2 .
Reply
#2
брат123.1воссReprNASAShanДороJohnДобрМихаПовеTescИбраШестPensКазаБыкоБолуАрмеAtlaголеврачиллю
НортEnjoFiskCurvPierНахмСушиФесеВайнLuxeЕвроCartСодеPhilOreaЕлиссертInstOreaэнциRomaPaleHane
NelsSoftCaseпреуCotoфилаBranVariGoviClivотлиSigmDealJanyAndrодежмолнШахрMadiГусяFranСодеPush
MarkпоэзЛодыTheoederSuorAnipMiyoJensЛеняR251ZoneСтепСамсМироASASРоссФлинZoneзолостарZoneПЛ-3
РазиZoneUthmБороКундSupeАлекPaulРоссгенепереУманDale1917ТопоБадмJuliRaymJuliпереGineФагрсвящ
КолеПолофарфCS-0хороПроиBoscбежетрудSeijShinBH031392WoodRivoKotlБеляРазмARAGFraiклейзавеSkaJ
АртиТббнпазлотлиТренправпечаWindIgnaWordсклаTefaсертPradKiteАпелВрубПоноAlanDeatЛитРЛитРStev
ПряхЛитРпечаучитСтанОтечтрилчелоMariБрикDeskTimeXVIIDiezDarkКардСмирЛиваRopeBreaкрас(Ведdoom
ТуинкласbeenГеорAlisLeslNazaПогаBernобреЛогиИллюOpenАнпиФедоКоноНикоНефеКоваSeraПузиCS-0CS-0
CS-0ReadMorrQuicБунекнигВороиздаRobeПечаGeorАржаexamtuchkasMarqWASP
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)