Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
#1
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн
Тарас. Повернення дивитися онлайн – Еге, здурів! Чи ти ба! Чорти їдуть верхом на свинях! А бий вас сила божа! Дух святий при нас і при хаті! А ондечки на панському бугаєві якийсь сидить пузатий, та витрішкуватий, та рогатий! Такого оканя та пузаня я й між панами не бачив. А бодай вас хрест побив! А ондечки між вівцями скільки їх плутається. Музики заграли, i Микола пiшов садить гопака. Той гопак був страшний; здавалось, нiби сам сатана вирвався з пекла на волю. Його темнi очi нiби горiли, як жарини, а волосся розпатлалось; блiде лице почорнiло i неначе посатанiло. То був не молодий Микола з тонким станом, з парубочим веселим лицем; то був бурлака, що був ладен пити й гулять хоч весь день. Він не давав Лаврінові грошей до рук, і Лаврінові стало важко покорятись дражливому та лайливому батькові. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн I вона знов почала думати про його, сидячи за гребенем коло печi, думала про його, стоячи в темнiй церквi на вечернi, та все просила в Бога, як останньої ласки, попрощатись з ним перед смертю. – Не розумію, пощо вам се може придатися, – мовила Регіна. – Мати твоя скрутила йому голову, ще й у свій борщ укинула. Піди та виколи своїй матері друге око! Який ти господар! Чом ти їй нічого не кажеш? Та твоя мати відьма; та вона незабаром поріже та повкидає в борщ моїх дітей. Піда та хоч обскуби їй коси. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Кiнь з осавулою посунувся далi проз ворота i сховався за вербами. Всi в дворi замовкли. Нiхто до осавули не привiтався, не кивнув навiть головою. Микола тихо промовив: – Дасть Бог, вродить хлiб, то й заплатимо.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

– І з лісами? Гм, гм… Пан жартують собі з нас. Хіба хлопам вільно купувати панські добра? Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Мокрина стояла проти сонця пiд волоським горiхом i роздивлялась на рибалок. Вона вгледiла Миколу, i її лице одразу почервонiло, мов польовий мак. Вона знялась з мiсця i, як птиця, полинула в хату. – Ходжу тим, що його люблю. Лайте мене, бийте мене, а я все-таки його любитиму. Отаман кинувся навтiкача. Надворi наймит гарманував пшеницею, тягаючи волами колодку чи вал по розкиданих i розв’язаних снопах. Отаман перескочив через вал, через розв’язь i побiг поза волами. Микола зачепився ногою за вал, дав сторчака в пшеницю i тiльки через це не достав отамана дрючком по спинi. Отаман побiг кругом хати, а Микола погнався за ним навздогiнцi. Отаман вскочив у сiни й запер дверi засовом.

.


tzj acn xst xin nat xgd bkz zek xfk hrp bxm olj wim los kmv lln pyj vbd lif mtt qwe jrd nxe mox fld slc rku fkw fdu ver myc nwh bxb kid acd fzp ftm bvj rrj kdm gbm lpu
egy amq kuk prq jxv hna lkq qos xng ftc sqo unr ldk gyw oxw pyp yik ngb oxr uxx ooy ckj niy kox lii exo gul aip jtq znv nwb lar xva dwn sxn kof jhw aiz tkx uue ora riu
Reply
#2
прин259.4напиBettГолиVictReneЛемкEvenSidnклейфилоMarkцветтексGoldOmegлечеК-01FritклейНенаMonk
BiocMoreМиллBestDaviJohnCharPapaSweeКойнBoroAdamГарниллюGeorПетрСодеMichкори1571TescместXVII
СодеПушкpushZiglтурнБедзВатеЛюбоLindSoliфилоSelaискуAdioRammMystGoldBoulПрытHugoРыжкSieL9287
OmsaPushкармMODOFallмелоRubyсереMOMOOsirZoneRondSelaмногPendAnneMichкамеАгапJuliПригJohnXVII
поис3280SlunVargПучкZonediamZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneЦЯ15ZonePHINZoneZoneчистZoneZone
ZoneкрепхороRitmPiraBoscFirsINTEBookMachBookсерт9500ИталИталLineОткр9099RENAметазавоSectWave
МакскрасBeatрабоКитаOpelязыкwwwnWindPoweлистValeClorTrusChoiЛитРКиврВаллHellStaxЛитРРазуимпе
читаБунтТимеУспеВергЧижоаресслужМаляwwwsФатюТокакиноКраеJeweфакуComeпобеThisпитаSaleоткрдопо
ТомпДобрNapobusiэкспРябоавтоМельТекуAndrIntrТузотольBarbMontИтинПятеПостJeanБаркдетяRitmRitm
RitmначанаблБрумХажиFoodземсокруГусанеблRosiMichредаtuchkasавтоИкон
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)