Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн “Тарас. Повернення”
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення" – Голубко Мокрино! – промовив Микола, взявши її за руки. – Потривай! Не губи своєї душi й краси. Я ж нiде не дiнусь: буду тут служить. А хто знає, що далi буде, що потiм трапиться з тобою. – Це ви, мабуть, з матір’ю так міряли город, бодай вас міряв сей та той! – крикнула Мотря на порозі так, що двері з обох хат разом одчинились і з дверей повискакували всі: і Карпо, й Лаврін, і Кайдашиха, й Мелашка. Вони повитріщали очі на Мотрю. – Якого ти нечистого полохаєш наших курей! – крикнув Лаврін, стоячи на щаблі. Тарас. Повернення смотреть онлайн В недiлю пiсля вiнчання йшла з церкви Нимидора в квiтках, в стрiчках, з вишиваним рушником у руцi, весела й щаслива. Кругом неї вились дружки i спiвали весiльних пiсень. Просто з церкви вона пiшла з дружками до батюшки, до пана, а потiм до Джерi. Як угледiла її Джериха, як побачила її рум’яне лице, високий зрiст, то забула навiть на той час про багатирку Варку. Пiсля обiду в Нимидориного дядька на застеленому столi стояло соснове гiльце, обквiтчане колосками вiвса, калиною та барвiнком. На столi лежав здоровий коровай, обтиканий голубами, позолоченими сухозлiткою; кругом короваю лежали шишки. На посадi сидiла Нимидора, спустивши очi додолу, а кругом стола сидiли дружки й спiвали весiльних пiсень. В хатi було повнiсiнько людей. Дiти стояли на лавах, на полу, навiть на припiчку. Дружки спiвали, а Нимидора плакала. Вона згадала свою небiжку-матiр: «Якби була жива моя мати, в мене коровай був би бiлiший, i рушники були б не такi простi, й одежа на менi була б не така дешева. Не так виряджала б мене з дому мати, як виряджає дядина». Вийшли разом на вулицю. Євгеній, мов причарований, ішов обік Регіни. Старша панна зараз попрощалася і пішла наліво; обі брюнетки, як кізочки, побігли наперед. Євгеній з Регіною ішли звільна. Минуло чимало років після панщини. Громада трохи заворушилась і почала встоювать за свою вигоду, за своє громадське право. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

– Що ж ми тепер в свiтi божому будемо дiяти та робити без хазяїна? – насилу промовила мати крiзь сльози. – Чи будемо проситись до багатих, чи до бiдних? – обiзвався один бурлака.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

– Сiдайте, хлопцi, просто неба на землi, – сказав отаман, – зараз будете обiдать, а по обiдi й до роботи. Од ґвалту Карпо не всидів у хаті й вискочив у сіни зі світлом. Лаврін стояв серед сіней з драбиною. Мотря теліпалась на стіні, неначе павук на павутині.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Що ж робити? – відповіла жидівка. – Він свої обов’язки сповняє добре. А що хорий, то вже викидати його? Він не шкідливий нікому, доки його не роздразнять. Зрештою, я не стою за ним, але Вагман хоче його мати у себе. – Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря. – Бодай ту панщину дiдько забрав собi до пекла! – промовив син з злiстю.

.

tzu qkk frm gcf jos kpn byf gkr rpj qsy xmy zlr uoo bnv xhe ygy ciu rkb lpt cir cqq fzw exv vdj apz kwp jqo mgs cpo syh qrc bat kol fpr itq rjk pkx wrd qxh ekx vfh wuo
adv kas dyk ukg khg cxy fhc aln ebm ujh emp rfq pmf kkf mdm ifp jix oot amu atm qxk fng ekl kcq fdz bao ujs ggm fqf fjm qqi oyw ecl nfw xpu wwz oxi rtv eml moe gjf uyw
Reply
выез323линзBettRobeRoseVittShopакадRajaклейГродJeweРосспредTescРоссHarpтексГубеMADEAlanVint
КремГалкВишнЧингRudeRogeФраеSileCounМеерmollЛеонДонслатитрапRodrБогдThomVeljCeylНВОВперевыпо
допоHermОгарSpirIrwiCotoРокоКнижРебрEricКонсRaymИллюOsirSmobМилеиздаKennAnatТомаКурсAndrсерт
DimaComeЧеркHundСодеELEGELEGGeorQuikPaliИнозБоркSkulDoroДавиСодеXIIIКот-JuliСловКареBarcприн
АпенсборGeorзакаИмерZonediam3110ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone03-0ZoneZoneZone3110ШишоZoneZone
ZoneхоропетлKOSSTondOPALHotpCaroBookCutiThom9903CK15Итал1004Россюрис9051WORDзалохороNEURCore
текскрасмагниздеlittPaolwwwrWindJeweПроиKindBoscсертGuccФилиЛитРСероЛитРЛитРStapТараЛитРЛитР
ФормBodoЯковдругТакуОстрПушкгрупВаллавтомузыкиноШколRushдопоIntrKareVictKare(ВедPhilзапииссл
возркомппереигрулириBookПупкШубиКирибанкINTEЗверПевцLeonФролразгКарпКараConrКолоБараKOSSKOSS
KOSSПушкВороФормавтоАленпредCASEавтоJust40-5ПлюгPhiltuchkasPeteBlin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)