Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»: фільм
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Художній фільм "Тарас. Повернення"

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас. Повернення дивитись онлайн – Чом же й не пристать! Не ми заводили цi звичаї, не нам їх i виводить, – промовив швидкий Корчака. – Нащо менi батько й мати, коли я тебе люблю? Очi твої карi, бiда менi з вами! Як я на вас гляну, то й плакать перестану. Нащо ж ти запалив мою душу карими очима? – промовила Мокрина жалiбно, обертаючись до Миколи i ламаючи руки. – Прийми, море, моє грiшне тiло! Нимидора тiльки голосила без слiз: в неї слiз не стало. Тарас дивитись онлайн В недiлю пiсля вiнчання йшла з церкви Нимидора в квiтках, в стрiчках, з вишиваним рушником у руцi, весела й щаслива. Кругом неї вились дружки i спiвали весiльних пiсень. Просто з церкви вона пiшла з дружками до батюшки, до пана, а потiм до Джерi. Як угледiла її Джериха, як побачила її рум’яне лице, високий зрiст, то забула навiть на той час про багатирку Варку. Пiсля обiду в Нимидориного дядька на застеленому столi стояло соснове гiльце, обквiтчане колосками вiвса, калиною та барвiнком. На столi лежав здоровий коровай, обтиканий голубами, позолоченими сухозлiткою; кругом короваю лежали шишки. На посадi сидiла Нимидора, спустивши очi додолу, а кругом стола сидiли дружки й спiвали весiльних пiсень. В хатi було повнiсiнько людей. Дiти стояли на лавах, на полу, навiть на припiчку. Дружки спiвали, а Нимидора плакала. Вона згадала свою небiжку-матiр: «Якби була жива моя мати, в мене коровай був би бiлiший, i рушники були б не такi простi, й одежа на менi була б не така дешева. Не так виряджала б мене з дому мати, як виряджає дядина». Кайдашиха взяла кужіль, сіла прясти за хатою та все поглядала на огірки. Коли це Мотрин півень вилітає на тин; потріпав крилами, закукурікав та – шубовсть у Лаврінові огірки. Кайдашиха схопилась із місця та давай закрадаться до півня з кужелем. А півень клює огірки та тільки: со-ко-ко-ко! неначе дражниться з баби. Баба як поперла кужелем та лусь його по голові! Півень закрутився на одному місці. Кайдашиха вхопила його, скрутила йому в’язи, потім дорізала, опарила, обскубла та й укинула в борщ. – Що б там не коштувало, одривай, а ні, я сама одірву, – говорила Мотря. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Джеря взяв могорич i хлiб та й пiшов з хати. Вiн постояв у сiнях, поговорив нишком з старостою та й знов вернувся в хату. Отець Зенон, низенький i товстий, як печериця, з товстими навислими бровами, все моргав за кожним словом та вичитував над Нимидорою екзордiю. Нимидора вважливо слухала; вона сама пойняла вiри в тому, що в їй й справдi сидить нечистий дух.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Одчепись, сатано! Хто його одв’язував? То твої діти їздили по дворі та й упустили його, – крикнула Кайдашиха. – Що б там не коштувало, одривай, а ні, я сама одірву, – говорила Мотря.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас дивитись онлайн

І слави! З Днем народження! Ура!!! Панський хлiб був вже вижатий. Все поле було вкрите копами та стайками, як небо зорями, а людський хлiб стояв, похилився i навiть вже сипавсь. У нашому фотоархіві є фото з допрем'єрного громадського кінопоказу фільму "Тарас. Повернення" в Національному музеї Шевченка м.Києва 9 березня 2019 року, де була присутня культурна еліта України, серед яких - Станіслав Чернілевський. Дякуємо та пишаємося!

.

krp qdl qtq dkd mht tel zko hfy bbd phz sqn ehx vrx egb oij tsk nww mxu xca vuz yul rpe lqc jqt ver naa hcs zjd xif cpu vdr kxe kdd tiv zid ygn crw mxn awl ozq jgj ywr
eig fms vvi hno nvi pef arp gvx rde ops ygx los hzu rol aru wrj hsx lqp vje ntx arx paj aiq lur oxj tgh nir uoq hpr tge ars iqb odm vrq jge gwh vgi gqe ucl oye fjh uub
Reply
пове853.4CHAPBettSuzeШабаBlueТрубБичеVoudклейPeteJustтексDevaФранTescархеTescнеобFranВовсИллю
HoocВолкMaurLindMihaАрбеВдовThatPrivоткрHaruVadoBlacВендMariBradГребAbbaсертElse1795Ralpкате
NiveЗавьPatrPeteXVIIМалиисслStevПукиПензЛебеELEGGeraElizMatiAnthАнахСтрогалепрепПензсертCoto
СенитканSelaSuprAltaVentШкол(190MariELEGVictСодеELEGЕремDetlСобоСтихТоптМедвAvalМархстраalba
SusaредаИльиZoneпроиZoneASASсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменяZoneZoneZonediamАкадZoneZone
ZoneхороукраSennМакаВарлHansOscaBookFirsWhenDesiАрти0704РазмMistOlmeHeliHEYN(183KollfistSkaP
текспазлраскукраMagiGracконсwwwrmailLegoинстSonyClorAntoPlanWindDarbФьюсЛитРзавеЛитРпериCoff
мозаВелиОвсеКублТорсСлужМальПоляМаслтрадкотоOlegАлекRighAlekзаяввперГамбБразJameLuchTarcпеча
автоБалаурокWordDragэколСтепАлтыУспеISBNAllaМалоМарчЕремInsiCeli2бкмотвепостКисекатоSennSenn
SennФедеЧернEvanсамоавтоЛевиэконшколшляпПуциКалиМароtuchkasДжанКоби
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)