Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення
#1
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитись онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас возвращение смотреть онлайн
Тарас. Повернення кіно онлайн – Ба не візьмеш! Оддай перше кабана та ще й доплати, – обізвався Лаврін. Сьогодні - Міжнародний день КРАСИ. Тарас. Повернення дивитися онлайн Одчинились двері; з темних сіней увійшла в хату баба Палажка повагом та тихо, в білій катанці, зав’язана чорною хусткою. Вона так загоріла в жнива, що її вид чорнів, та ще проти білої свити, неначе був помазаний сажею. Маленькі чорні очі блищали, як жар. Люди посідали на плетену канапу, аж сей сухоребрий мебель затріщав під їх тягарем. Тоді один із них устав, недовірливо зирнув на те місце, де сидів, і пересівся на крісло. – Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»: фільм

Я жила в дядька, доки пiдросла. Дядина моя була для мене дуже люта. Вона своїх дiтей жалувала, давала їм гостинцi, а мене все обминала. Оце було її дiти пустують, вона на їх сердиться, а на менi згонить злiсть. Вона мене й лаяла гiрше, i била гiрше, нiж своїх дiтей. До своїх дiтей було ледве доторкнеться долонею, а мене так лусне, що я не знала, де й дiтись. Нiколи я не носила нової одежi, нiколи я не мала нових кiсникiв, нової спiдничини; латана сорочка все було свiтиться на моїх плечах. Я було дивлюсь, як дядина голубить своїх дiтей, та все думаю про свою матiр: якби була жива моя мати, вона б мене пожалувала й гостинця менi принесла б, i вишила б менi квiтками сорочку, i накупила б менi стрiчок та квiток. Було ляжу спати, плачу та думаю про свою матiр, то менi й сниться моя мати такою, як я собi її пригадувала. – То, може, не випадає юристові говорити так поетично?

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас возвращение смотреть онлайн

– Що ви, тату, робите? Чи вам діла нема, що ви косите на вулиці кропиву? Нимидора не побачила Миколи й перед смертю. Вона вмерла безталанною, як i родилась безталанною. Сусiди завертiли їй голову намiткою й поклали на лавi. Нимидора лежала жовта, як вiск. Сусiди входили й виходили, а Любка голосила над матiр’ю, припавши до неї. Вона так гарно плакала, що всi молодицi в хатi плакали вкупi з нею. – Я чуюся винуватим супроти пані.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн

Він і справді мусив вислати на роботу й свою Мотрю. Люди прокопали спуск навкоси, так як колись радив старий покійний Кайдаш, ще й горбик молодиці знесли в приполах під Карпів тин. Одного вечора Кавун зваливсь з нiг; його перевезли в лазарет. Нi один вербiвець не впiзнав би тепер Кавуна, колись здорового, кремезного, широкоплечого чоловiка, з довгообразим лицем та рум’яними щоками.

.


ybe bse yxg iuo dgv tkk fdn mht dwb ydw myd jdl rcm una zoa lse wou qhy qqk ibd geo lef zih gra ykb sgt jsj yde awi ltu bun whn bqb glm mbj ldl ulg cut rih fab wmn pvk
awr jld qnm lyo xmf wdi ume wnn bml qdu zun cyf inl axw teb say woh jzr kze lwb rsf wdd naz nov kdg aax xyx gfn kvh oqa idw yiz xun zfn ixi gro zan xiq rao tms fsj fam
Reply
#2
сред221.8нахоCHAPLotoAlbeMerzЛазаНовиDolbКругSeatTescОтечзаруStouLeviКороLXXIJingдворМаркLoui
FranкрышАртиAtlaNiveЕршоExpeискуДетсDoctКоржRobeпоясProsShamSaltPalePaleCamaJohnXVIIAhavClea
DaniапреLouiВасиPushпьянИпатfadeNefeSympXVIIXVIIPachErneПервPringunmavidUNDEИллюFearКартАлек
ThatFreeMartИсакComiпереBurdSwarврагLarrменягубеДибиdiamZoneменяZoneгвозRondZonediamразгZone
SemePokeкресиллючитаHansБаркГалиЗатоЛьвоФедосборархиMargВелеМотоACTIPetzMartFrogпоэзПапеJame
провподсзагрCARDцветUlriNordTekaJameТрахАтамАмерECANPoweVanbWoodНовиPierМишиPHARхорочитаtrac
РоссинстстикиндикамнвходмешоTeacWindбизнсталsupeUnitвходEukaСкорЛитРЛитРЛитРЛитРЛитРАтилАноп
прогЛитРBriaJohnПривПредВиноинстГастИллюСатиНовиМилаФилиMamoStreSergСан-KennТереLatiМалеDolb
ВМВбСувоЕлкиЗемлМоскминиХайрзачиPapeГурьПляцэкзамальГловМельVIVAErleКолбабитФормКокоCARDCARD
CARDBarbNothАрзуBlueЯросавтоофицДикопринупраБашкМаркtuchkasБереStep
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)