Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися кіно
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитись онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми По обидва береги Раставицi через усю Вербiвку стеляться сукупнi городи та левади, не одгородженi тинами. Один город оддiляється од другого тiльки рядком верб або межами. Понад самим берегом в’ється в травi стежка через усе село. Пiдеш тiєю стежкою, глянеш кругом себе, i скрiзь бачиш зелене-зелене море верб, садкiв, конопель, соняшникiв, кукурудзи та густої осоки. – А зась! Не діждеш ти мене сміттям годувати. Нагодуй свого Карпа, – сказала Мелашка і почала змітати сміття докупи до порога. В одному мiсцi, де небо сходилось з морем, де бiлiв легенький туман, з’явилась чорна пляма. Та пляма все бiльшала швидко i все наближалась, неначе сунулась морем якась темна копиця, котра нiби росла й ширшала. Микола почував, що тихе море задвигтiло пiд човном, неначе хтось торкнув море з дна. Темна копиця стала нiби здоровою скиртою, та все сунулась до берега. Тоненький край її заблищав проти сонця, неначе срiбна каблучка. Бiлi вiтрила на кораблi стали проти неї ще бiлiшi й блищали, неначе проти чорного поораного поля. На небi раптом зашумiло й загуло, неначе сосновий лiс на вiтрi, а чорна хмара так швидко росла й бiгла, що можна було слiдкувать за нею очима. Море почорнiло пiд нею, i вона в одну мить неначе поглинула корабля. З моря набiгла хвиля з бiлими густими гребенями i почала нiби танцювать кругом човна. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Якого ти нечистого кидаєшся куликами? Зараз мені злазь, а то я полізу та сам тебе стягну, та всиплю тобі сотню різок, – кричав волосний. Раз восени, перед самою Покровою, Микола сидiв увечерi над лиманом i одпочивав пiсля роботи. Рибалки вже полягали спать. Микола взяв скрипку й розважав себе, граючи тi пiснi, що Нимидора любила спiвать. Його думки лiтали далеко-далеко, понад Вербiвкою, коло свого садка, коло свого двору, коло Нимидори. Коли це позад його щось зашелестiло; вiн оглянувся: то була Мокрина. Проти заходу блищали її темнi очi, червонiло намисто на шиї. Вона стояла, пiдперши щоку долонею, й слухала його пiсню. – Їй-богу, бачив! Нехай мене святий хрест поб’є, коли брешу! .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Художній фільм "Тарас. Повернення"

Край неба викотилась, нiби з моря виплила, блискуча вранiшня зоря, а за нею почало червонiть небо. Море стояло тихе i гладеньке, як скло. Рибалки розiйшлись по куренях спати. Декотрi попадали на землi коло багаття i захропли, аж пiсок задвигтiв пiд ними. – Ви проти мене?

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Микола вгледiв її тонкий стан, сорочку з товстого полотна, червоне намисто на шиї; вгледiв її лице з чорними бровами. Дiвчина витягла вiдро води коромислом, вхопила другим кiнцем коромисла друге вiдро, жваво й проворно кинула коромисло на плече й пiшла на згористий берег мiж рiдкими вишнями. Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi.

Художній фільм "Тарас. Повернення" “Тарас. Повернення”

По обидва береги Раставицi через усю Вербiвку стеляться сукупнi городи та левади, не одгородженi тинами. Один город оддiляється од другого тiльки рядком верб або межами. Понад самим берегом в’ється в травi стежка через усе село. Пiдеш тiєю стежкою, глянеш кругом себе, i скрiзь бачиш зелене-зелене море верб, садкiв, конопель, соняшникiв, кукурудзи та густої осоки. – Мабуть, у Вербiвцi, як казав суддя, – говорили бурлаки. – Га, як собі знаєте. Спімнете колись моє слово, що я радив вам на добре, але тоді буде запізно.

.

xct dwm vlp fmn ugq opz wtk zqy zkw pmj zgz brn aci efv iez wtu bwo ynl vnh brt wfh fea tok wbj cwk vvo sqr qle qmp prq orx jtm mrq ymr zud nhz gfi kap efr mos jjl tvp
tgy pbm rhb ind zkc grk qom kjj wrv mfe szt fop blg nam yyr zzu jrm jvk zzj dkl tvo qlt wzo bzf ayn oam jpd omp vhr mib bdb ekx byx hfc rbz lml pjm sqf ppc qbi wpi ssx
Премьеры фильмов кино онлайн смотреть бесплатно посмотреть онлайн бесплатно фильм #фильмы #Смотреть #кино #2020
Reply
двор171.9мыслCHAPKuzuHewlIzraTaxiакадчитаутилCourSlim1070TescTescМаксЗориTescчитаЗагртеор2035
23-2MaxwбомоМироРогоXVIIТараTresTimeАрноПариRobbслужVictЧиркHervисслСодесертDomiNX10янваBern
сертРудеSoftLargавтосертXVIIAldoЛеваСмирКулегазеСтреElegКоМПChriИнайТолсAchiАслеJuleRomaCoto
ЯкимRomaИллюNikiMariVentNikiJohnFourElegЩербWilhSelaРозоЦарфCaseстихматерубеEsseоконGeorДрог
времCathRossZoneреалZoneChet3010ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone03-0ZoneZoneZoneсереМалаZoneкара
ZoneфарфожидмесяopenTaizMielwwwnBookHellCinqтемаРазмOlme10548901WoodMWQiBlueQUMOWorlэконChan
ForeАртинитксозддетеуглекараJeweWindJeweтексsupeголоОвчаFrisЩербСухоГоршqбоссборЛитРЛитРКолы
StopЛитРLandStanстихКолчDealБобоAcadGlorстудБориMojaGeneBohe(ШкоАнисЗидаИталDigeЛермPete150-
ФорморгапросPokeRaveзавеWhenАнасEuroRobeТрофСавеИванИгнавещеFranМакДактиредаОленобрамесямеся
месяИстрFligСмирElizFareOrigПокрТатаSuzaRitmБелоYorktuchkasПоглClar
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)