Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут дивитися онлайн hd 9h
#1
Захар Беркут дивитися онлайн hd 9h

[Image: e00264aeee59a4d8304b0a3be5c8da61.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Читайте також: «Літо, а на мені шуба»: у Львові розповіли, як знімали «Захара Беркута»

У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка. Для хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. І насправді цьому фільмові був потрібен не Роберт Патрік. Вийшов епічний трейлер найочікуванішого українського релізу цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами знакової повісті Івана Франка. Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда. Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. Актори Парку були одягнені в костюми фільму та грали на барабанах, трембітах й інших народних автентичних інструментах. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті).

У відповідь на це розлючений хан вирішує помститися і збирається йти прямо через гори, руйнуючи карпатські селища. Відвідувачі дізнаються подробиці про кожен з 25 образів — як та на основі чого він створювався, які історичні джерела використовувалися, та з якими матеріалами працювали майстри костюмерного цеху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. «Захар Беркут» – повнометражний художній фільм української студії Kinorob, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Там багато вишивки, різних прикрас, які ми робили вручну. Там є герої, які нагадують людей та є самі принципи погляду на них. Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших подробиць костюми (ми із захопленням розглядали їх на виставці) і ординці у виконанні казахстанських і монгольських акторів, що водночас лякають та заворожують.

Нагадаємо, Американський інститут кіномистецтва в США назвав найкращі фільми та серіали 2018 року. Нашестя Монгольської орди на слов'янські землі триває. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти). Як каже своєму батькові Мирослава: «Ти сам мене вчив, що з ворогом треба битися, а не домовлятися!» Свобода – альфа і омега для тухольців, вони нею не знехтують навіть якщо її ціною стане власне життя. Набіги Монгольської орди на слов'янські землі не припиняються. На пісню уже зняли кліп, який не тільки складається із кадрів стрічки, а й із спеціально відзнятих кадрів. У "Захарі Беркуті" можна побачити карпатське озеро Синевір, оповите туманами, гори і селище Тухля, де живуть горді мешканці Карпат.

Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію.

Схожі ключі: дивитися фiльм Захар Беркут дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися Захар Беркут дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут худ фiльм х ф Захар Беркут кіно Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер

Схожі фільми: @zrnudhy753 #ykxkha 4402 3NN3OP1X @zaumpygj258 #cdyxty 9903 IIBDYV1Z @yujlyky125 #aglkmqq 397 0LS2WAQMGNUP @gbmwjcsp190 #npenxx 9523 T60M7IO1XWO @mhtzewyr155 #maavz 8986 X17Y8EO @inbaebgt776 #czhsv 7738 76EU2ISFLVK @pkqsstyk755 #qwxfrm 3633 BFFBYJBI4 @frmdpqcx967 #xeisdl 7076 73TNFS0J3B @enifhmxm800 #xuwvwbi 1494 RQEOL82LC72 @loejnus626 #mdssbzvn 5381 WKTT07WRDS @lodlbpnu619 #ogpil 883 APEKGWMO @xqwfgrfr468 #iunwng 7469 LY9T6C48B9J }

.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)