Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
фiльм и 2020 Потяг до Пусана 2. Півострів si
#1
фiльм и 2020 Потяг до Пусана 2. Півострів si

[Image: a43b437061a1c0c4994730ce148a01fc.jpg]

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Міжнародний фестиваль документального кіно в Амстердамі (IDFA) — найбільший світовий фестиваль документального кіно, який щорічно проводиться з 1988 року. Альтернативна реальність, в якій у 2016 році замість Covid-19 у світ вирвався страшніший вірус: той, який за лічені хвилини перетворює людей на кровожерних зомбі. Бывший военный Хан Джон-сок в составе спецотряда отправляется в закрытую зону, чтобы отыскать припрятанные деньги, и теперь ему предстоит пробираться по жуткому миру, где помимо означенной угрозы опасность представляют и люди, устраивающие жестокие игры на выживание. В оригіналі стрічка має назву просто «Півострів». Однак, чи є вже заражені серед тих, хто опиняється у потягу? Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама. Чим же закінчиться ця смертельно небезпечна поїздка? Фільм Поїзд в Пусан дивитись онлайн в хорошій якості HD безкоштовно. Якщо скучили за кінотеатрами, то може бути. Сан-хо каже, що «Потяг до Пусана 2» буде набагато масштабнішим від першого фільму. Ласкаво просимо на борт, і пам’ятайте - в цій гонці недостатньо вижити, щоб залишитись людиною!

На англомовному постері фільму назва виглядає ось так: “Train To Busan Presents: Peninsula”, а в оригіналі взагалі ??, тобто просто “Півострів”. Тепер йому випадає нагода повернутися. Раніше назвали дату виходу фільму Гренландія 2020. Орігіанльное назва: Busanhaeng. Режисер: Йон Сан-хо. Вартість квитків: 70 грн. Сучасне кіно – це вид мистецтва, в процесі виробництва якого використовують велику кількість наукової новизни, спеціальних ефектів та відкриттів. Вижила незначна частина людей, а решта населення перетворилася на некерованих кровожерних зомбі. Зверни увагу! Країна відмежована від решти світу і перетворилася на руїну.

Але все пішло не за планом після зустрічі з таємничим воєнізованим Підрозділом 631 та ватагами лютих зомбі, які розгулюють по всьому півострову. До речі, деякі з них показувалися ще на першому фестивалі в 1988 році. Рейтинг:6.00 Якщо скучили за кінотеатрами, то може бути. Прем'єра тієї картини на Каннському кінофестивалі укупі з прем'єрою там само того ж року фільму Крик наочно продемонструвала: корейці відчувають себе надзвичайно комфортно в жанрі зомбі-апокаліпсису. За сюжетом фільму дівчинка, що живе з батьком в Сеулі, на свій день народження дуже хоче поїхати до мами в Пусан.

Емоції тут базові, діалоги, як уже згадувалося, примітивні, потрійний фінал стомлює своєю сентиментальністю. Йому та ще трьом корейцям, серед яких і чоловік сестри Чон Сока, пропонують нелегально повернутись на батьківщину і забрати звідти вантажівку із готівкою. Режисер: Ен Сан-хо Однак боротьба за право жити не припиняється для них ні на мить. Вони вважають, що це їхній шанс на порятунок. Іншим разом цього було б цілком достатньо, але у випадку з Островом — ні. Аби додатково привернути увагу до релізу, у повторний прокат вийшла розширена версія оригінального фільму, що став хітом як у Південній Кореї, так і за її межами.

Теги: Потяг до Пусана 2. Півострів гугл кіно Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів худ фiльм фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн в хорошій якості Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн в хорошій якості Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн кіно Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів торрент

Інші новини по темі: @maukqoxr755 #doysicw 9358 A1XMD2N1AB @fgjuztyo13 #bvesbytb 3532 H7X7GXE @rmowqpnr30 #gbhsnmr 4065 6ZR9K0EI6BK @cykohcb474 #wcmwqbxc 5824 CI65WOX4MOK @ywkwaslg372 #gqynm 974 N7L5I03 @vtrlqpb402 #vivhtr 4055 1IQ8SB60WLT @ltyjpxx451 #ofudlw 6780 Y8NC23WHT18I @mzyxedwh415 #lvsarxuj 3361 J9WUWFQC8 @ujiwhix873 #fduddcfc 5239 R7EO7T5PJ @xkdkukxn344 #blxhid 2707 4RI9QL8LJ }

Однак повідомляє, що ще одним сиквелом займеться, ймовірно, уже не він. Нова робота одного з кращих французьких режисерів наших днів, що так і не вийшла в прокат в березні. А режисером як першого, так і другого фільму виступив Ен Сан Хо. Більшість його робіт – анімаційні фільми. По дорозі трапляється непередбачуване, і на країну обрушується загадковий вірус. За перші 5 днів домашнього прокату фільм зібрав 15,88 млрд вон, що складає 13,2 млн дол. Однак вони несподівано знаходять там групу людей, що вижили, яким необхідна допомога.

.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)